Музей Г.Сєдова

Главная | Регистрация | Вход
Пятница, 16.11.2018, 06:13
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [102]
Главная » Статьи » Мои статьи

Бриліанти Кубанської Республіки - в Україні!

Бриліанти Кубанської Республіки - в Україні!

Основні групи журналістів часописів "Музеї України" і "Нова Січ" повернулися до Києва. Закінчився другий етап унікальної культурологічної експедиції у пошуках скарбів України.

Ми побували в Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій областях, Ростовській області РФ. Відвідали легендарний острів Хортиця. Активізували процес порятунку Садиби Попова у Василівці. Вже є відповідь Запорізької ОДА.

Особливих пригод журналісти, до яких приєднався відомий козацький біоенергетик Валерій Пильник, зазнали в Донбасі. Продовжилися пошуки підтверджень існування неймовірного скарбу Кубанської Народної республіки, який оцінюють у кілька мільярдів доларів. Велетенська кількість золота, бриліантів, грошей, цінних паперів, коштовних ікон, дісталися Кубанській Республіці від царського уряду. Перед наступом більшовиків, козаки сховали скарб, який перевезли на 80 (!) возах, біля станиці Уманська, на Кубані. Забрати все не змогли. Кілька спецгруп таємно переправляли цінності до Криму, де до 1920 року діяв уряд Кубанської Республіки, на чолі з В.Іванисом.

Українські журналісти дізналися про існування трьох останніх спецгруп, які дісталися скарбу вже після евакуації козаків і білих з Криму. Вони забрали найцінніше - золото і бриліанти. Перша група переправилася з Ейська до Новоазовська і дійшла аж до станції Іловайськ. Там скарб і було заховано.

Наша експедиція побувала в Іловайську, Степано-Кринці, Металісті, Кутейніково, Осиковому. Дослідили кремнієвий ставок в Нових Караках. Зібрали цікаві свідчення...

Потім рушили слідами другої козацької спецгрупи - до Новоазовська. Ці сховали свою частину скарбу в підвалі одного з старовинних будинків міста. Цінності так і не забрали...

Особливо цікавий шлях третьої спецгрупи. Саме вони завалили і підірвали вхід до тунелю з золотим запасом КНР. Рибацьким баркасом дісталися селища Сєдово. Десь там і полишили скрині.

На цьому етапі до нас приєднався козацький полковник та характерник Юрій Курилех. Описати коротко всі ті пригоди, що відбулися на межі російсько-українського кордону, просто неможливо. Було здійснено кілька рейдів на російську територію. Під час одного з повернень, автор цих рядків потрапив в засаду українських прикордонників. Ситуацію, яка виходила з під контролю, вдалося залагодити...

Орієнтовне місце знаходження скарбу визначили. На щастя, фактично весь бриліантовий запас Кубанської Народної республіки, знаходиться на території України. Відновлений Уряд КНР планує продовжити розшуки, аби повернути свободу і незалежність Кубані.

Про подробиці - згодом.

На жаль, експедицію довелося перервати. На Кубані заарештували координатора Комітету "Кубань з Україною" Сергія Пархоменка-Багряного, відомого журналіста, Міністра інформації Уряду КНР в екзилі. Довелося терміново повернутися до Києва...

В Криму перебуває ще одна наша група, на чолі з відомим громадським діячем, творцем легендарного Меча Революції Володимиром Остаповичем. Події там лише розгортаються...

За час нашої відсутності, вийшов свіжий номер журналу "Музеї України". Напрацьовано матеріали про одне з сіл Донецької області.

Найближчим часом, буде оприлюднено кілька гучних сенсацій, просто цікавих культурологічних матеріалів.

Нам вдалося довести існування золотого запасу Кубанської Народної республіки, майже точно встановити координати одного із сховищ. Майже весь гігантський запас бриліантів КНР знаходиться в Україні!

Експедиція вдалася! Учасники відсипаються, систематизують отриману інформацію. Головні події ще не почалися...

Віктор Тригуб, редактор журналів "Музеї України" і "Нова Січ"


Категория: Мои статьи | Добавил: sedovo (21.01.2008)
Просмотров: 907 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1 Маруся  
прпппппрррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррпппппппппмммммммммммммммм мммічічічічічічічвп

Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz