Музей Г.Сєдова

Главная | Регистрация | Вход
Воскресенье, 26.05.2019, 11:53
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Історичний музеї Г.Сєдова
 
Донецька область,

Музей Г.Сєдова

87611 Новоазовський район,

смт. Сєдове,вул. Сєдова, 1

(06296) 2-17-71   3-40-71
 
 
Сайт створено у рамках програми "Музейний сайт" часопису "Музеї України"
 
 
 

 

Кращий музейний журнал СНД
Виходить з 2004 року
 
 
 

Головний редактор - Віктор Тригуб
Шеф-редактор - Наталка Іванченко

 
Представник у США - Сергій Цапенко
 
 
 
 
 
Адреса редакції:  

E-mail: museum-ukraine@ukr.net
 
Матеріали сайту і журналу категорично заборонено використовувати у комерційних цілях без дозволу редакції!
 

 
 

 

 

Журнал "Музеї України" створено у 2004 році. Це результат журналістської програми "Музеї України" всеукраїнської акції "Лідер народної довіри", розпочатої 2000 року. Часопис виходить раз на два місяці. Поширюється через систему Укрпошти та кількох приватних підприємств.

Основне завдання - популяризація, підтримка, захист українських музеїв, розшук і повернення культурних цінностей. На нашому рахунку кілька вдалих інформаційних кампаній з врятування музейних закладів, проведених у співпраці з найбільшими ЗМІ України та інших країн.

Часопис став одним з основних фігурантів легендарної операції "Козацькі регалії", причетний до розшуків шаблі і архівів Мазепи, сенсаційних розслідувань козацької епохи, часів УНР... Редакція має розгалужені міжнародні контакти, співпрацює з експертами таких відомих аукціонних структур як "Сотбіс", "Крістіс", потужними антикварними салонами, мистецькими галереями світу...

Журналісти у постійному контакті з відомими істориками, музейниками, громадськими діячами. Нас реально підтримують народні депутати України з багатьох фракцій, державні службовці, співробітники силових структур, дипломати.

"Музеї України" учасники і лауреати багатьох міжнародних виставок. Сайт журналу входить до списку провідних україномовних ресурсів світу, маючи аудиторію у 70 країнах. Часопис допомагає виходити в інтернет регіональним музеям.

 

Головний редактор Віктор Тригуб.

Член Національної спілки журналістів України. Академік Міжнародної академії козацтва. Почесний працівник туризму України. Випускник факультету журналістики Київського університету. Автор кількох книг, сотень статей. Редактор міжнародного козацького журналу "Нова Січ", шеф європейського бюро американської газети "SecondUSA", представник Американського козацтва у Києві.

 

 


Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2019 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz