Музей Г.Сєдова

Главная | Регистрация | Вход
Четверг, 09.01.2025, 16:43
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории каталога
Мои статьи [102]
Главная » Статьи » Мои статьи

Музей «Садиба Попова» - є сайт і перемога!

Музей «Садиба Попова» - є сайт і перемога!

Преса, з подачі журналу «Музеї України», багато писала про Замок Попова. Побувавши у цьому унікальному куточку Таврії, побачивши величні замки і повне запустіння, журналісти взяли шефство над музеєм.  http://zamok-popova.ucoz.ua/  

Зрозуміло, що зразу почався скандал. Статті про байдужість влади, історію Василівки, перспективи розвитку Василівського історико-архітектурного музею-заповідника «Садиба Попова», надрукувало чимало ЗМІ. Особлива подяка сайтам Хай Вей і Народна правда…

Пішли листи до Президента, в Уряд, Мінкульт, Запорізьку ОДА…   Чиновники почали рухатися.

Музею виділили кошти на проектну документацію, першочергові ремонтні роботи. Все застопорилося на рівні Тендерної палати. Розкритикували палату. Хоч і 26 грудня, але, кошти прийшли, були освоєні…

Готується субвенція на 2,5 млн. для реконструкції.

Чітко спрацювала обласна влада Запоріжжя. Музей переводять в обласне підпорядкування і фінансування. Цей процес якраз триває. Чекаємо, що вже в березні-квітні, закінчиться.

-          Я вдячний журналістам чисельних газет, журналів, телекомпаній, які повідомили про нашу боротьбу! – говорить директор музею Володимир Мєшков, - Аби не агресивно-наступальна позиція преси, ніяких змін не відбулося! Можна навіть говорити, що саме журналісти врятували музей! Приїздіть, завжди Вам раді! До того ж, боротьба продовжується…

Цікаво, що останнім часом, про Василівку, її жителів, написано чимало книг, статей, наукових робіт. Регіон зазвучав. Співробітники музею готують кілька великих рекламних щитів, які встановлять вздовж жвавої траси Запоріжжя-Сімферополь, інформаційні матеріали.

-Журнал «Музеї України» вирішив зробити нашим друзям з Василівки ще один подарунок – сайт! – заявила шеф-редактор часопису Наталка Іванченко, - Ми реалізуємо програму «Музейний сайт», вивели в мережу десяток музеїв. Зрозуміло, що справа то досить дорога і довга. А музеїв багато… В експериментальному порядку скористалися безкоштовним хостингом. Зрозуміло, такі ресурси мають купу недоліків, але, і це нині головне, реклама музею починає цілодобово працювати в Інтернеті! Можливо, згодом, зробимо повноцінний сайт…

Ніяких особливих дизайнерських розробок – вибрали шаблон, зробили головну сторінку, сформували стрічку новин з матеріалів сайту «Музеї України». Проводиться невелика піар-кампанія і сайту і музею.

Наше головне завдання – розкрутити музей до середини квітня, аби люди, які прямують до Криму через Василівку, знали про заклад, і хоч на годинку завертали до музею.

Зрозуміло, що залишається чимало проблем. Музею варто оновити експозицію, докупити експонати… Сподіваємося на допомогу художників – якщо хтось зможе, подаруйте пару картин! Спонсори потрібні… Можливо хтось візьметься за організацію художнього пленеру в музеї. Місця красиві. Замки можна малювати і малювати…

Але, то перспективи.

Головне, музей врятували, підтримали, розрекламували, вивели в мережу. Хай розвиваються! А журналісти завжди будуть поруч…

Віктор Тригуб, редактор журналу «Музеї України»


Категория: Мои статьи | Добавил: sedovo (21.01.2008)
Просмотров: 996 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2025 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz